Merhaba,

Yazılım dünyasında hangi hizmeti satın aldığınız veya kiraladığınız malesef çok karışık. Bir ürün yada hizmet alıyorsunuz ama ne aldığınızı sizde bazen tam bilemiyorsunuz, hizmeti satın aldığınız firmada bazen net cevaplar veremeyebiliyor. Bu kadar değişik alternatif ve seçeneğin olduğu bir dünyada hizmeti alırken mutlaka detaylarını bilmelisiniz. Ne aldığınızı ve hizmetin içinde nelerin olduğunu net şekilde görüyor olmanız gerekiyor.  Biz bunu tüm şeffaflığı ile sizlere sunuyoruz. Bu anlayışa uzun bir yolculuk sonucunda ulaştık. 2002 yılından bu yana yazılım geliştiriyoruz. Nelere ihtiyacınız olduğunu ve bu ihtiyaçları nasıl karşılamamız gerektiğini uzun süre çalıştık.  Bu tecrübe ve çalışma sonucunda şu anlayışa ulaştık.


1 - DEMO SUNUYORUZ: Ne alıyorsanız almadan önce mutlaka ürünü denemelisiniz. Satın almadan önce kullanmalısınız. Aldığınız ürün ihtiyaçlarınızı karışılıyormu karşılamıyormu sözlü yada yazılı da olsa bunu tam olarak anlatmaz. Yazılım ürünleri malesef diğer ürünler gibi değildir keskin ve net bir çerçevesi yoktur. Bu yüzden çok anlaşmazlıklar çıkmaktadır.  İşte bu yüzden sizler için her ürünümüzde mutlaka demo sunmaya çalışıyoruz. 
2 - NETLİK SUNUYORUZ: Aldığınız ürün yada servis aslında lisans, hosting, özel tasarım, içerik girişi, destek ve bakım, eğitim gibi birçok ek seçenek gerektirebiliyor.  Bu gibi seçenekleri satın almadan önce nasıl karşılayacağınız hiç düşünüyormusunuz? Örnek olarak şunu verebiliriz. 500 TL ye bir yazılım ürünü aldınız. Kurulum yapıldı ve size teslim edildi. Ürün kullanırken ne gibi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Diyelim ki 1. aşamada yazdığımız demo aşamasını gördünüz ürünü beğenerek aldınız. Öncelikle şu sorunlar başınıza gelebilir. 

  • Nasıl kullanacağınızı bulamayabilirsiniz. Eğitim ve destek alamayabilirsiniz.
  • Düzenli yedekleme yapamayabilirsiniz ve verileriniz nerede , yedek alınıyormu emin olamayabilirsiniz.
  • Saldırı durumunda sitenizi kurtaramayabilirsiniz. Hatta saldırı altındamısınız değilmisiniz bunuda anlayamayabilirsiniz. Siteniz prestij kaybına uğrayıp aslında virus dağıtan zararlı bir yer haline dönüşebilir.
  • Yazılımınız yavaşlayabilir ve zaman içinde çalışmaz hale gelebilir.
  • Yazılımınızı teslim aldıktan sonra yazılım sahiplerine bir daha ulaşamayabilirsiniz.
Bu ve daha birçok sorunu çözmek için ürünü alırken esnek seçenekler ile alacağınız hizmeti netleştirmenize imkan sunuyoruz.

Ürün detay sayfalarımızda bu seçenekleri göreceksiniz. Bu seçenekler esnek olup seçim yapmayadabilirsiniz. 


3 - DESTEK VERİYORUZ: 2002 yılından bu yana yaptığımız her işin arkasında duruyoruz. Bu kadar uzun zamandır hizmet veren güvenilir bir firma ile çalışmak sizlerin içini bir miktar rahatlatacaktır. Hiçbir firma da sonsuza kadar açık kalacak anlamında değildir. Ancak freelance bir yazılımcıdan yada hizmetin ne olduğu tam net olmayan bir firmadan alacağınız hizmet %100 risk içeriyorsa e-veri den alacağınız ürün yada hizmet konusunda en azından riskinizi minumum seviyeye indirmiş olacaksınız. 
4 - ÇEŞİTLİLİK SUNUYORUZ: Alabileceğiniz birçok hizmet bulunuyor. Bunları farklı farklı yerlerden temin etmek yerinde E-Veri sayesinde birçok çözümü birarada bulabilirsiniz. Yazılım dışında, ayrıca server, hosting , alan adı veya seo hizmeti gibi çeşitli ürünler ve hizmetler geniş ürün yelpazemiz sayesinde sizler için sunuluyor. 
5 - UZMAN KADROMUZ HAZIR:   En güzel olan noktada tüm bu işleri yapmak için ekip kurmanıza gerek yok. Deneyimli kadromuz Mobil ve Web dünyasında 2002 yılından bu yana birçok başarılı projeye imza attı ve sizlere destek olmak için her zaman hazır durumda.    
6 - İYİ REFERANSLARIMIZ VAR:  Çalışacağınız firmayı seçmeden önce elbette son olarak birde yaptığı işlere yani referanslarına bakarsınız. Sizlere hem web yazılımı hemde mobil uygulama referanslarımızı sunuyoruz. Daha iyilerini sizler ile gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.  

7 - SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ Bizimle çalıştığınız zaman desteklediğimiz sosyal sorumluluk projemize de katkı sağlamış oluyorsunuz. İncelemek ve uygulamayı indirip paylaşmak için lütfen tıklayınız. 

Tüm bu sebeplerden dolayı bizler ile çalışmaktan huzur ve mutluluk duyacak , işinize odaklanıp verimlilik ve performans kazanacaksınız. Biz sizlere bunları garanti ediyoruz. 

Saygılarımızla,
E-Veri Bilişim Hizmetleri